Αστέρας Βλαχιώτη – Μολαϊκός 1-0 (Δείτε το video του αγώνα)

Ύστερα από εναν δυνατό αγώνα που χαρακτηρίστηκε από τα πολλά φάουλ,τις δυνατές μονομαχίες και τις λιγοστές φάσεις κυρίως στο 1ο ημίχρονο όπου ο Αστέρας είχε δοκάρι στο ξεκίνημα της αναμέτρησης, η ομάδα του Βλαχιώτη νίκησε με γκολ στο 74′ λεπτό του Γκόγκα 1-0 τον αξιόμαχο Μολαϊκό.

Αστέρας Βλαχιώτη: Γαρόζης, Τσουκαλάς, Μπριλάκης, Σπηλιωτόπουλος, Ρασσιάς Λεωνίδας (72′ Νίκιας Δ.), Λιόσης, Λεϊμονίτης, Σαραντόπουλος (84′ Τσίκαρης), Σπάσιτς, Χαλίλι (37′ Γκόγκας), Μπούνας.

Μολαϊκός: Γραμματικάκης, Βλάχος, Σαρίδης, Ζώταλης, Διαμαντάκης, Ρουμάνης, Γραμματικάκης, Μεσίνι, Ελμαζάϊ (80′ Χατζησημιώτης), Σεμερτζίδης, Βελιανίτης.

Ο αγώνας μεταδόθηκε ζωντανά – Live Streaming ελεύθερα σε όλο το φίλαθλο κόσμο από το flynews.gr

Δημοσιογραφική & τεχνική επιμέλεια: Τάκης Καρβουνιάρης

Περιγραφή αγώνα: Δημήτρης Ψυχογιός

LIVE STREAMING: Αστέρας Βλαχιώτη – Μολαϊκός | Δείτε ολόκληρο τον αγώνα εδώ: