ΕΠΣ Λακωνίας | Πρόγραμμα αγώνων Α’, Α1′ & Β΄κατηγορίας

Α’ κατηγορία
1η και 10η Αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ – ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ
ΜΟΛΑΪΚΟΣ – ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ – Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ

2η και 11η Αγωνιστική
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. – ΜΟΛΑΪΚΟΣ
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ – ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ

3η και 12η Αγωνιστική
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΜΟΛΑΪΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ – ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ – ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ – ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ – ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ

4η και 13η Αγωνιστική
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. – Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ – ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ – ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΜΟΛΑΪΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ

5η και 14η Αγωνιστική
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. – ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ – ΜΟΛΑΪΚΟΣ
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ – ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ

6η και 15η Αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ – ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ – Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ – ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ
ΜΟΛΑΪΚΟΣ – ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.

7η και 16η Αγωνιστική
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ
ΜΟΛΑΪΚΟΣ – ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ – ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ

8η και 17η Αγωνιστική
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ – Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ – ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ – ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ – ΜΟΛΑΪΚΟΣ
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ

9η και 18η Αγωνιστική
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ
ΜΟΛΑΪΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ – ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.

Α1′ κατηγορία
1η και 12η Αγωνιστική
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ – Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ – ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ – ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ – Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ – ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ – Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ

2η και 13η Αγωνιστική
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ
ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ – Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ – ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ

3η και 14η Αγωνιστική
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ – Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ – ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ – ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ – Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ – Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ – ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ

4η και 15η Αγωνιστική
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ – ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ
ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ – Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ

5η και 16η Αγωνιστική
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ – ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ – Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ – Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ – ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ – Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ

6η και 17η Αγωνιστική
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ – ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ – ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ – Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ

7η και 18η Αγωνιστική
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ – Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ
ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ – ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ – Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ – Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ

8η και 19η Αγωνιστική
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ – Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ – Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ – ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ – ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ – Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ

9η και 20η Αγωνιστική
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ – Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ
ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ – Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ – ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ – Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ

10η και 21η Αγωνιστική
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ – Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ – ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ – Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ – Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ – ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ

11η και 22η Αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ – ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ – Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ – Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ

Β’ κατηγορία
1η και 8η Αγωνιστική
Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ – Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ – Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ – ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

2η και 9η Αγωνιστική
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ – Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ – ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ – Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ

3η και 10η Αγωνιστική
Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ – ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ – ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ – Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ

4η και 11η Αγωνιστική
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ – Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ – ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ – Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ

5η και 12η Αγωνιστική
Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ – ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ – Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ – ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ – ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ

6η και 13η Αγωνιστική
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ – Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ – Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ

7η και 14η Αγωνιστική
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ – Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ – ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ – ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ

ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ