Αποτελέσματα Αγώνων

Αποτελέσματα Αγώνων football league, γ εθνική, πρωταθληματα τοπικα Λακωνίας

Αποτελέσματα 17ης αγωνιστικής 8ου ομίλου Γ΄Εθνικής

Γ΄ Εθνική κατηγορία (8ος όμιλος) (17η αγωνιστική) ΑΟ Υπάτου-ΑΟ Κατασταρίου 2-0 ΑΕ Ερμιονίδας-Πάμισος Μεσσήνης 4-0 Αστέρας Βλαχιώτη-Ένωση Λέρνας 1-0 Αμβρυσσέας Διστόμου-Μανδραϊκός 3-1 ΑΟ Εικοσιμίας-Παναρκαδικός 0-1 Παναργειακός-Καλαμάτα 0-1 Ασπρόπυργος-ΑΕ Πελλάνας Καστορείου 1-0

Football League: Tο πρόγραμμα της 15ης αγωνιστικής

Σάββατο 2 Φεβρουαρίου Ηρακλής – Πλατανιάς (15:00 ΕΡΤ3) Κυριακή 3 Φεβρουαρίου Σπάρτη – Αιγινιακός ΑΟΧ Κισσαμικός – Απόλλων Πόντου Παναχαϊκή – Κέρκυρα (15:00 ΕΡΤ3) Εργοτέλης – Δόξα Δράμας Απόλλων Λάρισας –...

Football League (14η αγωνιστική) – Αποτελέσματα & βαθμολογία

Football League (14η αγωνιστική) ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 0-0 ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. - Α.Ε.Π. ΗΡΑΚΛΗΣ 0-2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ 1-0 Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 1-0 Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017...

16η στροφή στον 8ο όμιλο της Γ΄ Εθνικής – Αποτελέσματα & Βαθμολογία

Γ΄ Εθνική κατηγορία (8ος όμιλος) (16η αγωνιστική) ΚΑΛΑΜΑΤΑ - Α.Ο. ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ 9-0 Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ - ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ 3-0 ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 0-2 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 2-0 ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ...

ΕΠΣ Λακωνίας | Αναβολή των αγώνων τοπικών πρωταθλημάτων

Σας γνωρίζουμε ότι λόγω έντονων καιρικών φαινομένων στο Νομό Λακωνίας και για την ασφαλή μετακίνηση των ομάδων, διαιτητών και για την προστασία των αγωνιστικών...

8ος Όμιλος Γ’ Εθνικής: Αποτελέσματα – βαθμολογία

Γ΄ Εθνική κατηγορία (8ος όμιλος) (15η αγωνιστική) ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ Αναβλήθηκε Α.Ο. ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΥ-ΔΟΞΑ 0-4 Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 3-0 ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 3-0 ΑΣΤΕΡΑΣ...

Football League: Αποτελέσματα 13ης αγωνιστικής

Football League (13η αγωνιστική) ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ 1-0 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 1-0 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ 3-1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. 1-1 Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ...

Αποτελέσματα αγώνων τοπικών πρωταθλημάτων ποδοσφαίρου 19 & 20-01

Α΄ Κατηγορία (12η αγωνιστική) ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 6-0 ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ 4-1 ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ 2-2 ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ 6-0 ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ -...

Football League: Αποτελέσματα 12ης αγωνιστικής 12&13/01

Football League (12η αγωνιστική) ΗΡΟΔΟΤΟΣ - Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ 0-2 Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017 - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ 2-0 Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ 0-2 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 3-0 ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ -...

14η στροφή στον 8ο όμιλο της Γ’ Εθνικής

Γ΄ Εθνική κατηγορία (8ος όμιλος) (14η αγωνιστική) ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ Αναβλήθηκε Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ - ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 1-0 ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ 2-0 Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 3-1 ΕΝΩΣΗ...

Αποτελέσματα τοπικών πρωταθλημάτων Λακωνίας 12&13/01

Α΄ Κατηγορία (11η αγωνιστική) ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ 0-0 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ 2-1 ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. 0-4 ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ 0-5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ -...

Γ΄ Εθνική – Αποτελέσματα & βαθμολογία 13ης αγωνιστικής

Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ 1-3 Α.Ο. ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ 0-5 ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ 0-1 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ 1-3 ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΥ-ΔΟΞΑ 1-2 ΠΑΜΙΣΣΟΣ...

11η στροφή στη Football League – Αποτελέσματα, βαθμολογία

ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - Α.Ε.Π. ΗΡΑΚΛΗΣ 0-1 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. - Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ 2-1 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 1-2 Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 3-0 Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017 - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ...

Αποτελέσματα τοπικών πρωταθλημάτων Λακωνίας (22&23/12)

Α΄ Κατηγορία (10η αγωνιστική) 1. ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ 2-1 2. ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ 0-0 3. Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ 0-5 4. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. -...

Football League (10η αγωνιστική): Αποτελέσματα & βαθμολογία

Football League (10η αγωνιστική) ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 5-1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 0-3 Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ 0-0 ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017 2-0 ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. -...

Αποτελέσματα αγώνων ποδοσφαίρου τοπικών πρωταθλημάτων (15&16/12)

Α΄ Κατηγορία (9η αγωνιστική) ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ 3-4 ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ 0-3 ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ 7-0 1-0 ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ...