περιήγηση Κατηγορία

Αποτελέσματα Αγώνων

Αποτελέσματα Αγώνων football league, γ εθνική, πρωταθληματα τοπικα Λακωνίας

Football League: Αποτελέσματα 19ης αγωνιστικής

ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 1-4 Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1-1 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ 3-1 ΗΡΟΔΟΤΟΣ - Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017 0-0 Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 0-2 12.Α.Ε.Π. ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. 0-0 13.ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ…
Διαβάστε περισσότερα...

Γ’ Εθνική(8ος όμιλος): Αποτελέσματα 21ης αγωνιστικής

Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 1-2 ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ 7-0 Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ 0-4 ΕΝΩΣΗ ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΥ - ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ 2-0 ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 1-0 Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ 1-0…
Διαβάστε περισσότερα...

Football League (18η αγωνιστική) | Αποτελέσματα και βαθμολογία

Παναχαϊκή - Απόλλων Λάρισας 1-0 Εργοτέλης - Σπάρτη 1-1 Δόξα Δράμας - Πλατανιάς 2-2 ΑΟΧ Κισσαμικός - Τρίκαλα 1-0 Αιγινιακός - Ηρακλής 1-0 Απόλλων Πόντου - Βόλος 1-0 Κέρκυρα - Αήττητος Σπάτων 0-2 Καραϊσκάκης Άρτας - Ηρόδοτος 1-0…
Διαβάστε περισσότερα...

Γ΄ Εθνική κατηγορία | 20η αγωνιστική | 8ος όμιλος | Αποτελέσματα

ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ Α.Ο. ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ - Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ 1-0 ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΥ-ΔΟΞΑ 0-5…
Διαβάστε περισσότερα...

Αποτελέσματα τοπικών πρωταθλημάτων Λακωνίας 23&24.02

Α΄ Κατηγορία (16η αγωνιστική) ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. 0-2 ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ 2-1 ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ 2-1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ 1-5 Α1΄…
Διαβάστε περισσότερα...

Αποτελέσματα τοπικών πρωταθλημάτων Λακωνίας 16&17.02

Α΄ Κατηγορία (15η αγωνιστική) Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ 2-0 ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ 1-3 ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ 1-2 ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ 1-0 ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ 3-0 Α1΄ Κατηγορία…
Διαβάστε περισσότερα...

Γ’ Εθνική | Αποτελέσματα 19ης αγωνιστικής στον 8ο όμιλο

Γ΄ Εθνική κατηγορία (8ος όμιλος) (19η αγωνιστική) Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 1-0 ΚΑΛΑΜΑΤΑ - Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ 0-0 Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ 2-1 Α.Ο. ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 0-0 Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ…
Διαβάστε περισσότερα...

Football League: Αποτελέσματα 17ης αγωνιστικής

Football League (17η αγωνιστική) ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 1-0 Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. 2-3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 3-2 Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ 0-1 Α.Ε.Π. ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ 1-1 ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. - Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017…
Διαβάστε περισσότερα...

Γ’ Εθνική | 8ος Όμιλος | Αποτελέσματα 18ης αγωνιστικής

ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - Α.Ο. ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ 5-0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 1-0 ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ 0-2 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ 0-0 ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ 2-1 Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ…
Διαβάστε περισσότερα...

Football League: Αποτελέσματα & βαθμολογία 16ης αγωνιστικής

Δόξα Δράμας2017 - Α.Ο, Τρίκαλα 1-2 Α.Ο. Κασσιόπη 1 - 2 Απόλλων Λάρισας (0 - 1) Α.Ο. Χανιά Κισσαμικός 4 - 1 Σπάρτη (2 - 0) ΑE Καραϊσκάκης Άρτας 0 - 1 Βόλος (0 - 1) Αήττητος Σπάτων 0 - 0 Πλατανιάς (0 - 0) Τελικό Αιγινιακός 0 - 0…
Διαβάστε περισσότερα...

Αποτελέσματα αγώνων τοπικών πρωταθλημάτων Λακωνίας 9&10/2

Α΄ Κατηγορία (13η αγωνιστική) ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ 1-1 Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. 0-4 ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ 2-3 ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ 2-1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ 1-6 ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 1.…
Διαβάστε περισσότερα...

Αποτελέσματα αγώνων τοπικών πρωταθλημάτων Λακωνίας

Α΄ Κατηγορία (14η αγωνιστική) ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. 0-4 ΜΟΛΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ 3-0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2-0 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ 0-2 ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ 2-0 Α1΄ Κατηγορία…
Διαβάστε περισσότερα...

Αποτελέσματα 17ης αγωνιστικής 8ου ομίλου Γ΄Εθνικής

Γ΄ Εθνική κατηγορία (8ος όμιλος) (17η αγωνιστική) ΑΟ Υπάτου-ΑΟ Κατασταρίου 2-0 ΑΕ Ερμιονίδας-Πάμισος Μεσσήνης 4-0 Αστέρας Βλαχιώτη-Ένωση Λέρνας 1-0 Αμβρυσσέας Διστόμου-Μανδραϊκός 3-1 ΑΟ Εικοσιμίας-Παναρκαδικός 0-1…
Διαβάστε περισσότερα...

Football League: Tο πρόγραμμα της 15ης αγωνιστικής

Σάββατο 2 Φεβρουαρίου Ηρακλής – Πλατανιάς (15:00 ΕΡΤ3) Κυριακή 3 Φεβρουαρίου Σπάρτη – Αιγινιακός ΑΟΧ Κισσαμικός – Απόλλων Πόντου Παναχαϊκή – Κέρκυρα (15:00 ΕΡΤ3) Εργοτέλης – Δόξα Δράμας Απόλλων Λάρισας – Ηρόδοτος Τρίκαλα –…
Διαβάστε περισσότερα...

Football League (14η αγωνιστική) – Αποτελέσματα & βαθμολογία

Football League (14η αγωνιστική) ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 0-0 ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. - Α.Ε.Π. ΗΡΑΚΛΗΣ 0-2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ 1-0 Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 1-0 Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017 - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 1-0 Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ -…
Διαβάστε περισσότερα...

16η στροφή στον 8ο όμιλο της Γ΄ Εθνικής – Αποτελέσματα & Βαθμολογία

Γ΄ Εθνική κατηγορία (8ος όμιλος) (16η αγωνιστική) ΚΑΛΑΜΑΤΑ - Α.Ο. ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ 9-0 Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ - ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ 3-0 ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 0-2 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 2-0 ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ…
Διαβάστε περισσότερα...