περιήγηση Κατηγορία

Αποτελέσματα Αγώνων

Αποτελέσματα Αγώνων football league, γ εθνική, πρωταθληματα τοπικα Λακωνίας

Έναρξη πρωταθλημάτων Λακωνίας | Όλο το πρόγραμμα

Α΄ Κατηγορία (1η αγωνιστική) ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Α1΄ Κατηγορία (1η…
Διαβάστε περισσότερα...

Αποτελέσματα 3ης αγωνιστικής Κυπέλλου Λακωνίας

Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων ( Α΄όμιλος) (3η αγωνιστική) Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ | Σάββατο 30/09/17 | 0-3 8. ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ | Σάββατο 30/09/17 | 2-3 Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων ( Β΄όμιλος) (3η…
Διαβάστε περισσότερα...

Γ Εθνική-Πρεμιέρα: Δείτε τα αποτελέσματα του 5ου ομίλου

Αποτελέσματα 1ης αγωνιστικής Καλαμάτα – Αχαϊκή 1-0 Τσικλητήρας Πύλου - ΠΑΟ Βάρδας 0-0 Διαγόρας Βραχνέικων – Παναρκαδικός 3-1 Αστέρας Βλαχιώτη - Πανηλειακός 1-1 Αστέρας Αμαλιάδας – Παλληξουριακός 4-1 Λεωνίδιο – Ζάκυνθος 0-1
Διαβάστε περισσότερα...

Αποτελέσματα Κυπέλλου Λακωνίας

Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ 1 - 0 Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ 1 - 4 Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ 0 - 2 ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ 3 - 1 Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ 0 - 8 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ…
Διαβάστε περισσότερα...

Σπάρτη – Τρίκαλα 1-3 | Καλή εμφάνιση της Μπάρτσα παρα την ήττα (video)

Στο πλαίσιο της 1ης αγωνιστικής του 4ου ομίλου του Κυπέλλου Ελλάδας, την Πέμπτη 21 Σεπτεμβρίου η Σπάρτη υποδέχτηκε τα Τρίκαλα στο δημοτικό στάδιο της Λακωνικής πρωτεύουσας όπου έχασε με 1-3. Με θετικό πρόσημο η εμφάνιση της ομάδας του…
Διαβάστε περισσότερα...

Πρόγραμμα αγώνων Α’ κατηγορίας Λακωνίας

1η Αγωνιστική Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ Ρεπό: ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. 2η…
Διαβάστε περισσότερα...

Πρόγραμμα αγώνων Α1 κατηγορίας Λακωνίας

1η Αγωνιστική Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ 2η…
Διαβάστε περισσότερα...

Πρόγραμμα αγώνων Β’ κατηγορίας Λακωνίας

1η Αγωνιστική Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ - Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ Ρεπό: Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ 2η Αγωνιστική…
Διαβάστε περισσότερα...